До уваги ЗМІ! Підсумки зборів кредиторів ПАТ «Харківський тракторний завод»

Новини | 09.06.2016

ПАТ «Харківський тракторний завод». Більше ніж 50% кредиторів заводу на загальних зборах проголосували за прийняття Плану досудової санації ХТЗ

До уваги ЗМІ!

 

   Підсумком зборів  кредиторів ПАТ «Харківський тракторний завод», які проходили сьогодні, 9 червня 2016 року (http://xtz.ua/press-centr/novosti/357), став початок проведення процедури досудової санації підприємства. Відповідне рішення, незважаючи на протидію органів податкової служби, підтримали більше ніж 50% кредиторів, що були присутні на зборах. Усього на зборах, головування якими довірили голові ВСО «Асоціація антикризового менеджменту» В'ячеславу Львовичу Лецкану, зареєструвалися 54 кредитори, що мають право вирішального голосу, і 9 кредиторів, що мають право дорадчого голосу чи не мають права голосу. Першим у цілому належить 1,02 млн голосів, тоді загальна кількість голосів кредиторів, що мають право голосу, становить 1,13 млн голосів. Таким чином, для участі у зборах зареєструвалися кредитори, яким належить 90,35% голосів.

 Кількістю 608 948 голосів вони також проголосували за те, щоб схвалити План досудової санації ХТЗ, який тепер повинна затвердити судова інстанція.

   Нагадаємо, що незважаючи на раніше отриману відмову від участі у зборах кредиторів Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Харкові (http://xtz.ua/press-centr/novosti/358), троє працівників організації у четвер вранці все-таки були присутні серед учасників заходу. Це начальник юрвідділу харківської СДПІ І. Ю. Черниченко, головний інспектор-ревізор відділу стягнення податкового боргу Д. О. Камлик і начальник відділу погашення податкового боргу Т. Н. Маслієва.

   Крім того, із самого ранку дня проведення зборів під будівлею адміністративного корпусу ПАТ «Харківський тракторний завод» проходив мітинг трудового колективу підприємства. Ключовою вимогою робітників, що протестували, було припинення тиску з боку силових і деяких державних структур на підприємство. Як повідомлялося раніше, через обшуки та перевірки робота підприємства фактично паралізована, а керівництво ХТЗ необґрунтовано обвинувачене в диверсійній діяльності (http://xtz.ua/press-centr/novosti/356).

Учасники мітингу вимагали втручання перших осіб держави й області у ситуацію, що склалася та є катастрофічною для майбутнього ХТЗ. Зокрема, вони закликали Президента України Петра Порошенка і губернатора Харківської області Ігоря Райніна не допустити рейдерського захоплення заводу. Для того щоб звернутися зі словами підтримки до осіб, які мітингують, на місце прибув Михайло Фатєєв, заступник міського голови Харкова і директор Департаменту економіки і комунального майна. Крім того, до людей, що зібралися, вийшов Костянтин Петровський, член Ради директорів групи компаній DСН. Він розповів їм про перебіг зборів кредиторів, а також про порядок денний, основою якого стала можливість проведення досудової санації заводу, що розглядається як єдине компромісне рішення, яке дозволить підприємству вийти зі штучно створеної кризи.

< Попередня
ХТЗ подав електронну петицію Президенту України
Наступна >
ВАЖЛИВО (збори кредиторів ПАТ «ХТЗ»)