ХТЗ подав електронну петицію Президенту України

Новини | 01.07.2016

В. о. генерального директора ХТЗ В'ячеслав Шевченко від імені колективу підприємства звернувся до Президента України з петицією на захист заводу

 

ХТЗ подав електронну петицію Президенту України

    29 червня 2016 року від імені трудового колективу Харківського тракторного заводу  В'ячеслав Шевченко, в. о. генерального директора підприємства, розмістив електронну петицію у відповідному розділі Офіційного інтернет-представництва Президента України. Документ із назвою «Не допустити знищення ХТЗ» доступний за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/25707 і висловлює спільну позицію співробітників, а також десятків партнерів та підрядників легендарного заводу.

   «Від імені трудового колективу, членів родин працівників, а також десятків партнерів і підрядників підприємства, звертаємося до Вас із вимогою негайно втрутитися у ситуацію, що склалася навколо нашого легендарного заводу. За всі 86 років діяльності ХТЗ, включаючи важкі роки роботи в евакуації під час Другої світової війни, наше підприємство ніколи не перебувало в такому кризовому стані. А сьогодні в умовах, коли є все необхідне для виробництва, коли є потужний і працездатний колектив, коли є відповідальний інвестор, завдяки старанням силових структур і органів судової влади завод не працює вже протягом більш ніж 90 днів», – пише В'ячеслав Шевченко у преамбулі документа.

   У тексті також повідомляється про політичний тиск на підприємство за старою і морально застарілою радянською статтею «Диверсія». Проте всі надумані обвинувачення суперечать реальному стану справ, який визначають такі фактори, як: перебування заводу в приватній власності, відсутність його в переліку підприємств стратегічного значення, а також випуск продукції винятково цивільного призначення протягом кількох десятиліть.

  Показово, що всупереч усім спробам ХТЗ і його інвесторів відновити діяльність, погасити заборгованість по заробітній платі та розпочати виплати кредиторам, деякі представники СБУ і Спеціалізованої державної податкової інспекції продовжують блокувати діяльність підприємства, не даючи можливості запустити виробництво.

   «Враховуючи все наведене, ми змушені звернутися до Вас із проханням негайно втрутитися у ситуацію, яка склалася навколо найбільшого заводу України, та: припинити необґрунтовані незаконні кримінальні справи; анулювати незаконне виконавче рішення; забезпечити максимально швидке зняття всіх арештів і перешкод для діяльності заводу… Не допустіть знищення ПАТ «Харківський тракторний завод», – говориться у документі.

   Збір підписів під петицією триватиме до кінця вересня поточного року.

міського голови Харкова і директор Департаменту економіки і комунального майна. Крім того, до людей, що зібралися, вийшов Костянтин Петровський, член Ради директорів групи компаній DСН. Він розповів їм про перебіг зборів кредиторів, а також про порядок денний, основою якого стала можливість проведення досудової санації заводу, що розглядається як єдине компромісне рішення, яке дозволить підприємству вийти зі штучно створеної кризи.

 

< Попередня
До уваги трудового колективу
Наступна >
До уваги ЗМІ! Підсумки зборів кредиторів ПАТ «Харківський тракторний завод»