«ХТЗ – серце, яке б'ється!»

Новини | 23.02.2017
«ХТЗ – серце, яке б'ється!»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лютий 2017 року став для ХТЗ знаменною, оскільки після тривалого простою завод відновив виробництво тракторів. Ця подія стала можливою завдяки кредитній лінії в 400 млн. грн., відкритою групою DCH, якою володіє Олександр Ярославський. Серед перших тракторів, які зійшли з головного конвеєра заводу, один був випущений на честь одного з видатних начальників цехів Харківського тракторного заводу - Браілко Сергія Івановича.
 
Браілко Сергій Іванович народився на Україні в Чернігівській області, м. Ічня 1949 р. На ХТЗ почав працювати старшим майстром тракторного цеху №5 у 1973 р. Його трудовий стаж на тракторному гіганті склав 43 роки. Сергій Іванович пройшов шлях від простого майстра до начальника механообробного цеху №2. Механообробний цех є одним з головних цехів підприємства. У його стінах проводиться механічна обробка деталей (КПП, рами, агрегату для навісного обладнання, рульового механізму), збірка і клепка рамних конструкцій, фарбування деталей і комплектуючих для тракторів.
Браілко С. В. керував і безпосередньо брав участь у реконструкції виробничих і побутових приміщень, заміни застарілого обладнання та впровадження автоматичних ліній і верстатів з ЧПУ. 
На жаль, в 2016 р. Сергія Івановича не стало. Його колеги переживали цю важку втрату, втрату не тільки видатного виробника, але і доброї  людини.
За рішенням трудового колективу заводу та підтримки Генерального директора АТ «ХТЗ» Коваля А. А. було прийнято рішення назвати один з перших тракторів завода, що відроджується, ім'ям Сергія Івановича Браілко. Тепер у новому тракторі символічно б'ється серце легендарного начальника цеху. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Довідка
 
Харківський тракторний завод був побудований в 1931 році. З 1931 року по 2017 рік випустив понад 2 500 000 тракторів для сільського господарства і промисловості.
АТ «ХТЗ» входить в перелік іміджевих підприємств, що мають велике економічне значення для України.
< Попередня
За лютий-квітень ХТЗ випустив 302 трактора
Наступна >
Відбулася зустріч Олександра Ярославського з Джеффрі Пайеттом