Про завод ХТЗ


Про завод ХТЗ

Харківський тракторний завод засновано в 1930 році. Для роботи на величезному,  підприємстві, яке швидко розросталося, були потрібні все нові і нові фахівці різних областей, що призвело до утворення окремого житлового району Харкова, що став повним тезкою заводу і отримав назву - ХТЗ. За роки роботи завод випустив більше 3 мільйонів тракторів та іншої важкої спеціалізованої техніки, яку завжди відрізняла надійність, функціональність і висока якість виконання. Вироби, випущені промисловим підприємством ХТЗ, протягом десятиліть користувалися великим попитом не тільки на території колишнього Радянського Союзу, а й у багатьох країнах Європи, Азії і навіть Африки. На сьогоднішній день Харківський тракторний завод виробляє десятки моделей сучасних тракторів і спецтехніки, що не втратила своєї актуальності та як і раніше залишається широко затребуваною серед великого кола споживачів, завдяки своїй надійності, ефективності і прийнятній конкурентноздатній ціні виробів.

Вся сучасна продукція ХТЗ сертифікована і повністю відповідає високим стандартам якості, які висуваються в Євросоюзі. Сьогодні заводом випускаються машини, призначені для виконання найрізноманітніших робіт у багатьох галузях промисловості, сільського та комунального господарства, будівельної сфери. Практично всі трактора і важка техніка спеціального призначення багатофункціональні та володіють високими можливостями агрегатування з численними навісними знаряддями різного призначення. Можливість замовити кожну модель в декількох варіантах зборки, дозволяє покупцям купувати техніку, оптимально відповідаючу всім майбутнім умовам експлуатації.

Щоденна кропітка робота технологів, конструкторів, промислових дизайнерів та багатьох інших фахівців ХТЗ, призвела до появи нової лінійки високотехнологічних, комфортних і продуктивних машин, при виготовленні яких були використані інноваційні сучасні технології та матеріали. Крім традиційних тракторів загального призначення підприємство приступило до виробництва спецтехніки, призначеної для нафтовиків і геологів. Були випущені установки для проведення механізованих зварювальних робіт. На базі техніки МТЛБ були створені надійні всюдиходи, здатні працювати в самих екстремальних і несприятливих для людини умовах. Для залізничної галузі випущені універсальні шляхові машини, що працюють на базі тягачів ХТЗ. Оновилися і отримали нове життя всі моделі тракторів для сільгоспвиробника і комунальних служб. Але яке б обладнання не випускав сьогодні Харківський тракторний завод, головними критеріями, які залишаються незмінними з перших років роботи підприємства, залишилися - висока якість, довговічність, безпека і надійність кожної машини, що випускається.

Широкий вибір техніки, що відрізняється один від одного багатьма показниками, в тому числі продуктивністю і потужністю, дозволяє будь-якому споживачеві вибрати обладнання, яке оптимально підходить саме для його потреб. Для великих господарств, робота яких пов'язана з обробітком значних угідь, пропонується потужний сучасний багатофункціональний трактор ХТЗ-17221-21 (240 к.с.) з широкими можливостями агрегатування. У комплексі з надійним трактором, сільгоспвиробник завжди зможе придбати зручний великотоннажний саморозвантажний причеп ТМ-47. Фермерів, чиї господарства не вимагають застосування надпотужної техніки, обов'язково зацікавить економічна модель ХТЗ-3512 (35 к.с.). Гусеничний трактор високої прохідності ХТЗ-181 (190 к.с.) і колісна техніка ХТЗ-17221-09 (175 к.с.) зі збільшеними зпареними колесами, допоможуть аграрію поліпшити показники врожайності, за рахунок зменшеного тиску на грунт, забезпечуваного конструкціями цих машин. Представник міні-техніки ХТЗ-3512 стане відмінним помічників для механізації багатьох процесів в невеликих садах і фермах.

Для комунальних служб великих міст і організацій, що займаються дорожньо-будівельними роботами, пропонується бульдозерне обладнання на базі потужного трактора ТС-10. Працівникам будівельної сфери та сільського господарства буде довго і надійно служити колісний навантажувач Т-156Б-09-03.

Спеціалізоване навісне обладнання для різання мерзлих грунтів, встановлене на базі тракторів ХТЗ-150К-09-25 і ХТЗ-17221, допоможе механізувати й ефективно виконати багато будівельних завдань, а також знайде застосування при проведенні зимового пересаджування дерев. Придбання зварювального агрегату АС-42А, працюючого спільно з модифікованим трактором ХТЗ-16131-02, дозволить проводити ремонт магістральних трубопроводів в найбільш важкодоступних місцях, за відсутності стаціонарних джерел електроенергії. Для залізничної галузі та виробничих підприємств, що мають на території під'їзні шляхи, незамінною машиною стане модуль КРТ-1, що працює на базі тракторів ХТЗ-17221 і ХТЗ-150К-09-25. Ці машини успішно виконують всі функції значно дорожчих маневрових тепловозів, при цьому техніка ХТЗ часто виявляється значно економічнішою в експлуатації. Для виконання обслуговування і ремонту залізничного полотна випущена універсальна колійна машина УПМ-1, що працює на спеціально доукомплектуваному тракторі ХТЗ-17221.

Широкий вибір пропонованої техніки дозволяє забезпечити попит на  різноманітні трактора і спеціалізовані агрегати. Аграрії, великі будівельні та сільськогосподарські організації завжди можуть придбати високоякісні та надійні машини, випущені на Харківському заводі, за досить низькими, конкурентними цінами і забезпечити свої господарства високопродуктивною сучасною технікою вітчизняного виробництва.