Співробітники ХТЗ


Співробітники ХТЗ

На Харківському тракторному заводі працює близько 3000 фахівців більш ніж за 300 професіями машинобудівного виробництва. Працівники задіяні в ливарному, ковальському, зварювальному пресово-, механообробному, складальному виробництвах, а також в інженерних службах - технологічному управлінні, управлінні головного конструктора.

Крім того в структурі заводу працюють підрозділи і служби з технічного обслуговування виробничого комплексу - управління механіки, управління енергетики, центр технічного обслуговування виробництва, інструментальний цех, транспортний цех.

Співробітники ХТЗ забезпечені повним соціальним пакетом. Завод забезпечує своїх працівників гуртожитком для несімейних, харчуванням в заводських їдальнях за помірними цінами, безкоштовним медичним обслуговуванням у заводській поліклініці.

Уважний медичний персонал надає якісні послуги своїм пацієнтам-співробітникам заводу.

ДК ХТЗ - соціальна інфраструктура всього району (численні творчі та танцювальні колективи, свята і дозвілля).

Управлінням з персоналу ХТЗ розроблені мотиваційні програми для співробітників.
В мотиваційні програми входить преміювання за положеннями:
- матеріальне стимулювання проектів особливо важливих робіт;
- система преміювання керівників і фахівців;
- матеріальне стимулювання працівників за реалізацію неліквідів;
- за організацію робіт з пошуку і виконання замовлень стороннім організаціям;
- за раціоналізаторство;
- за участь у відновленні та ремонті устаткування;
- матеріальне стимулювання працівників цехів АТ «ХТЗ» за проведення робіт за системою постійних удосконалень, спрямованих на усунення непродуктивних втрат, витрат матеріалів, зусиль і часу;
- за проведення робіт по зниженню собівартості продукції, що випускається;
- за забезпечення зниження закупівельних цін;
- преміювання за Фондом керівника.

Здійснюються доплати за суміщення професій та розширення зони обслуговування, надбавки до посадових окладів за досягнення у праці, надбавки до посадових окладів за вчений ступінь, надбавки за високу професійну майстерність.

В даний час АТ «ХТЗ» відчуває потребу у фахівцях машинобудівного виробництва за такими основними професіями: робочі ливарного, ковальського, пресово-зварювального, термічного виробництва, верстатники різних професій, наладчики металообробного обладнання, слюсарі різних спеціалізацій, оператори автоматичних ліній і верстатів з ЧПК, електромонтери, інженери-технологи, конструктори, електроніки.