DCH

Ярославський Олександр Владиленович
Власник і президент групи DCH. Кандидат технічних наук

№ 8 рейтингу найзаможніших українців за версією українського видання Forbes (2016 рік). Засновник і власник однієї з найстаріших фінансово-промислових груп країни - до 2007 року - «Укрсиб», із 2007 р - DCH. До складу групи входять компанії таких секторів економіки, як фінанси, будівництво, транспорт, промисловість.
Президент ФК «Металіст» у 2005-2012 рр. Генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012. Загальна сума соціальних інвестицій Олександра Ярославського у підготовку Харкова до Євро-2012 перевищила $300 млн. Загальні інвестиції бізнесмена в розвиток Харківського регіону перевищили $1 млрд. Олександр Ярославський має ряд державних нагород і нагород міжнародних організацій. Відомий меценат, фінансує благодійні проекти. Одружений, п'ятеро дітей. Веде здоровий активний спосіб життя, захоплюється йогою, тенісом, дайвінгом, бігом, гірськолижним спортом.

МІСІЯ І ЦІЛІ

Місія DCH - сприяти підвищенню глобальної конкурентоспроможності економіки України шляхом нарощування капіталізації компаній різних галузей і секторів. Забезпечуючи високу результативність і ефективність роботи підприємств, що входять до сфери інтересів DCH, вкладаючи кошти в стратегічно орієнтовані і соціально значимі проекти, холдинг тим самим створює плацдарм для наступних поколінь, які по праву зможуть пишатися своєю країною і її досягненнями.

В рамках реалізації даної місії команда DCH в своїй роботі керується такими орієнтирами:

  • Динамічність, що забезпечує досягнення високих бізнес-результатів
  • Гнучкість, що дозволяє оперативно реагувати на виклики ззовні і приймати оптимальні інвестиційні та управлінські рішення
  • Високий корпоративний IQ і нестандартне мислення, які допомагають завжди бути мінімум на крок попереду
  • Відповідальність перед усіма категоріями зацікавлених осіб, на яких впливає діяльність DCH

 

АКТИВИ

Розвиток нерухомості Транспорт Спорт Машинобудування Железнорудні активи
  • Premier Palace Hotel Kharkiv 5*
  • Мережа ТРЦ "Караван"
Міжнародний аеропорт "Харків" Регбійний клуб "Олімп"  ХТЗ (Харківський тракторний завод) Рудник "Суха Балка"

Отримати консультацію