Компенсація вартості - 40%

Купуючи трактора виробництва ХТЗ, можна повернути собі 40% від вартості. Дане рішення розроблено відповідно до постанови Кабміну від 7 лютого 2018 року № 106 "Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств".

Фінансова підтримка надається:

- фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн., у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення;
зареєстрованому в поточному році фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення, незалежно від обсягу чистого доходу (виручки);

- сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу: молочарського, м’ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства;
плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин, до складу якого входять не менш як 7 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Для отримання грошей за програмою компенсації досить звернутися в державний банк із заявкою, документами на підприємство та документами, що підтверджують покупку техніки або обладнання. Після отримання документів Мінагрополітики в місячний термін перераховує кошти державному банку, який компенсує сільгоспвиробнику 40% вартості придбаної техніки без урахування ПДВ.

Механізм отримання компенсації:

1. Необхідно визначитися з технікою, на яку поширюється держпрограма:

ХТЗ-248К.20
ХТЗ-243К.20 
ХТЗ-242К.20 
ХТЗ-241К.20
ХТЗ-150К-09.172.00
ХТЗ-150К-09.172.10
ХТЗ-181.21
Т-150-05-09

2. Здійснити оплату за техніку заводу-виробнику або дилеру через державний банк (перелік банків)

3. Подати заявку і підтверджуючі документи про покупку техніки в державний банк (копія платіжного доручення та акт приймання-передачі техніки)

4. Після отримання документів Мінагрополітики в місячний термін перераховує кошти державного банку, який компенсує сільгоспвиробнику 40% вартості придбаної техніки без урахування ПДВ.

Отримати консультацію