Харківський тракторний завод взяв участь у міжнародній виставці «Зернові технології»

Харківський тракторний завод взяв участь у міжнародній виставці «Зернові технології»

Харківський тракторний завод взяв участь у дев'ятій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології», яка проводилася з 19 по 21 лютого в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), м. Киев.

До уваги відвідувачів ХТЗ представив одну з останніх своїх новинок - колісний трактор лінійки 240К з встановленим 250-сильним двигуном.

«Традиційно на виставках ХТЗ збирає велику кількість відвідувачів, які приїжджають з різних куточків України, а також ближнього зарубіжжя. У подробицях розповідаємо про всі зміни, які були внесені конструкторами при створенні тракторів, а також відповідаємо на питання, пов'язані з експлуатацією та сервісним обслуговуванням. Радує, що ми чуємо значно більше позитивних відгуків про нашу техніку. Люди довіряють заводу і цікавляться новинками», - повідомив представник ТОВ ТД «ХТЗ» Сергій Булава.

За час виставки стенд ХТЗ відвідали делегації з Болгарії, Польщі, Молдови, Казахстану, а також представники прибалтійських держав.

«Відрадно, що в такий важкий час Харківський тракторний завод не тільки відновив своє виробництво, але і продовжує оновлювати лінійку тракторів. Неодноразово зустрічав інформацію в соціальних мережах, що завод модернізується, встановлюючи нове обладнання - це все радує і змушує серйозно задуматися над тим, щоб придбати техніку виробництва ХТЗ», - зазначив учасник виставки Олексій Роговцев.

Представники Харківського тракторного заводу називають однєїю з головних переваг трактора його низьку ціну, а також невисоку вартість його утримання. На підприємстві зазначають, що на оновлені колісні трактори серії 240-К діє державна програма компенсації, яка передбачає відшкодування від 25 до 40% вартості, таким чином, техніка виробництва ХТЗ стає ще доступнішою для вітчизняних сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.

22.02.2019     ← Повернутися

Отримати консультацію