ХТЗ візьме участь в міжнародній виставці «Зернові технології»

ХТЗ візьме участь в міжнародній виставці «Зернові технології»

Харківський тракторний завод візьме участь у дев'ятій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології», яка пройде з 19 по 21 лютого в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), м. Київ.

На виставці ХТЗ представить колісний трактор ХТЗ-241К.20 з встановленим двигуном Д-262.2S2 виробництва Мінського моторного заводу. Стенд заводу можна буде знайти за номером 3А223.

Для довідки:

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка займає чільне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України і спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп'яних і олійних культур.

Агропромислова виставка об'єднує провідних постачальників обладнання, дилерів і представників виробничого сектора як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів і сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій і представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом і просуванню світових трендів на ринку України.

04.02.2019     ← Повернутися

Отримати консультацію