ХТЗ провів навчання сервісних інженерів дилерських центрів

ХТЗ провів навчання сервісних інженерів дилерських центрів

Харківський тракторний завод спільно з Торговельним Домом «ХТЗ» провів навчання сервісних інженерів дилерських центрів. Тренінг проходив на території заводу і включав в себе як теоретичну, так і практичну частини.

Програмою заходу передбачалося детальне ознайомлення з тракторами виробництва ХТЗ, особливостями модельного ряду, а також удосконаленнями виробів, які були проведені в 2020 році.

"Ми постійно поліпшуємо споживчі властивості нашого продукту, проводимо тренінги і навчаємо сервісних інженерів, поповнюємо базу знань. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб клієнту було надано доступний, швидкий і якісний сервіс", - підкреслив директор торговельного дому ХТЗ Олексій Колесник.

Упродовж тижня фахівцям демонструвалися особливості розбирання, складання вузлів і агрегатів з наступним налаштуванням, детально розбиралася робота електрообладнання, КПП, двигунів, а також була надана інформація щодо особливостей експлуатації техніки при різних умовах.

Слід зазначити, що Харківський тракторний завод і Торговельний дім ХТЗ регулярно проводять навчання сервісних інженерів, які здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт тракторів.

09.02.2021     ← Повернутися

Отримати консультацію