Привітання генерального директора ХТЗ з нагоди 90-річчя заводу

Привітання генерального директора ХТЗ з нагоди 90-річчя заводу

Дорогі колеги, друзі!

1 жовтня наш Харківський тракторний завод відзначить 90-ту річницю свого існування: в 1931 році відбувся офіційний пуск нашого заводу і з конвеєра зійшов перший трактор.

У момент своєї появи ХТЗ поклав старт технологічної революції та став індустріальним проривом для першої столиці України - Харкова. Сьогодні, коли навколо заводу зростає бізнес-парк високих технологій «Екополіс ХТЗ», наш завод знову стає серцем нової індустріальної революції, платформою для науково-технологічного та індустріального рестарту Харкова.

Кожен з нас може пишатися причетністю до нашого легендарного підприємства!

Завод пережив війну та повоєнну економічну розруху минулого століття. ХТЗ пережив складні часи у своїй новітній історії та відродився з приходом інвестора в особі української групи DCH Олександра Ярославського.

Щоразу Харківський тракторний завод, наче легендарний птах Фенікс, відроджується оновленим. Багато випробувань, що випали на долю ХТЗ, ми з честю пройшли разом, зберігши завод і колектив.

90-а річниця діяльності ХТЗ - це і заслуга багатьох з вас! Вітаючи вас з 90-ю річницею нашого ХТЗ, висловлюю щиру вдячність і захоплення вашою працею й ентузіазмом, вашими технологічними знахідками та вашої енергією, що створюють нове покоління тракторів ХТЗ і новітню історію нашого легендарного заводу!

Бажаю всім нам з гордістю і радістю, в добробуті та процвітанні зустріти ще багато річниць роботи нашого легендарного заводу!

Добробуту вам й щастя, дорогі колеги та друзі!

З повагою і вдячністю,
Генеральний директор Харківського тракторного заводу
Андрій Коваль

30.09.2021     ← Повернутися

Отримати консультацію