Харківський тракторний завод підписав договір з НТУ «ХПІ» про підготовку фахівців в форматі дуального навчання

Харківський тракторний завод підписав договір з НТУ «ХПІ» про підготовку фахівців в форматі дуального навчання

Дана угода є продовженням спільної роботи в рамках раніше затвердженого Меморандуму про стратегічне партнерство між Харківським тракторним заводом і Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», який 22 вересня підписали власник і президент групи DCH Олександр Ярославський та ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокіл.

Сьогодні, 27 жовтня, під час підписання договору генеральний директор АТ «ХТЗ» Андрій Коваль зазначив, що дуальне навчання дозволить студентам не тільки з точки зору теорії, але і з практичного боку отримати необхідні знання та досвід, які в подальшому дозволять їм працювати на Харківському тракторному заводі.

- Спільно з університетом було розроблено комплекс заходів з підготовки майбутніх фахівців. Навчання буде проводитися як в рамках університету, так і безпосередньо в цехах нашого заводу. Ми зі свого боку готові ділитися досвідом, а від молодих фахівців чекаємо нових ідей, - підкреслив Андрій Коваль.

У свою чергу, ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокіл повідомив, що підписання даного договору є для університету дуже важливим, адже він визначає якість підготовки фахівців, які зараз затребувані, і, таким чином, університет робить свій внесок в розвиток як тракторного заводу, так і економіки України в цілому.

Довідково. Дуальна угода в галузі машинобудування в Україні застосовується вперше. В рамках навчання НТУ «ХПІ» та АТ «ХТЗ» створюють необхідні умови для отримання теоретичних і практичних знань. Усі студенти, які будуть проходити навчання, отримають пріоритет при підписанні індивідуальних контрактів на проведення науково-дослідних, конструкторських і інших робіт в рамках програми розвитку підприємства, а також пройдуть конкурсний прийом випускників НТУ «ХПІ» в штат заводу на підставі співбесіди з урахуванням їх професійних компетентностей.

27.10.2017     ← Повернутися

Отримати консультацію