Губернатор Харківської області Юлія Світлична відвідала ХТЗ

Губернатор Харківської області Юлія Світлична відвідала ХТЗ

Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична відвідала Харківський тракторний завод, який впевнено відновлює обсяги виробництва після торішнього простою. Губернатор зазначила, що Олександр Ярославський - власник та інвестор Харківського тракторного заводу виконав всі зобов'язання по ХТЗ.

"Завдяки підтримці Президента України та інвестора, ми змогли запустити легендарний завод ХТЗ. І можемо говорити з упевненістю, що є замовлення, буде робота, з упевненістю дивимося в майбутнє. Сьогодні на ХТЗ виконано всі зобов'язання інвестора, які він давав. Підприємство працює і розвивається завдяки роботі інвестора і менеджменту заводу, завдяки праці всіх, хто вкладає свою душу у виробництво тракторів, ми в підсумку зможемо виконати будь-який план", - сказала в своєму виступі перед трудовим колективом і представниками ЗМІ Юлія Світлична.

Губернатор Харківщини особисто ознайомилася з ходом технологічного процесу на підприємстві, поспілкувалася з заводчанами і відзначила провідних співробітників грамотами.

Генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль підкреслив, що в травні поточного року було побито рекорд роботи заводу з випуску деталей за останні десятиліття. "На ХТЗ виготовили їх більш ніж на 14 млн. грн., - це ж теж обсяг валової продукції, обсяг реалізації та він прив'язаний до заробітної плати", - сказав він.

Коваль також розповів про логіку поточної стратегії підприємства. "Наші дії спрямовано на підвищення внутрішньої ефективності та оптимізації бізнес-процесів. І рух є в усіх напрямках. Джерело ж потенційного підвищення рівня заробітної плати ми бачимо в тому, щоб більше продавати і робити нашу продукцію дешевшою. Із одного боку, те, що зараз був прийнятий указ, що компенсує покупцям техніки ХТЗ 20% від її вартості, дасть істотну надбавку продажів на ринку України. А з іншого, інвестиції в модернізацію дозволять знизити накладні витрати", - повідомив гендиректор ХТЗ.

Як відомо, Харківський тракторний завод веде свою історію з 1930 р, є одним з найбільших машинобудівних підприємств України. Завдяки багаторічній практиці поставок продукції на експорт, торгова марка «ХТЗ» входить в число найбільш відомих за кордоном українських брендів. Стратегію підприємства в даний час орієнтована на відновлення ринкових позицій як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Власник та інвестор ХТЗ Олександр Ярославський силами групи DCH вже реалізував ряд успішних проектів відродження промислових підприємств.

08.06.2017     ← Повернутися

Отримати консультацію