Харківський тракторний завод випустив 500 тракторів

Харківський тракторний завод випустив 500 тракторів

За перше півріччя 2017 року Харківський тракторний завод виконав план з виробництва тракторів. Про це журналістам повідомив президент групи DCH, власник підприємства Олександр Ярославський.

- Поточний план виконано. На даний момент випущено близько 500 тракторів, і ми будемо працювати над тим, щоб виконати план виробництва за рік, - повідомив Олександр Ярославський.

Власник ХТЗ відзначив, що після десятимісячного простою підприємства ведеться активна робота з відновлення ринків збуту.

- відвойовуємо назад. За рік усі ринки було втрачено на всі 100%. В Україну зайшли імпортні аналоги, - підкреслив Олександр Ярославський.

Окрім виробництва техніки, на підприємстві відзначають важливість випуску запасних частин, так як за час простою на ринку з'явилося багато низькоякісної контрафактної продукції. За словами генерального директора «ХТЗ» Андрія Коваля, з початку року було випущено запчастин на суму 34 млн.грн.

Довідково. Харківський тракторний завод веде свою історію з 1930 р, є одним з найбільших машинобудівних підприємств України. Завдяки багаторічній практиці поставок продукції на експорт, торгова марка «ХТЗ» входить в число найбільш відомих українських брендів за кордоном. Стратегію підприємства в даний час орієнтовано на відновлення ринкових позицій як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Власник та інвестор ХТЗ Олександр Ярославський силами групи DCH вже реалізував ряд успішних проектів відродження промислових підприємств, а також вклав понад $1 млрд. у інвестиційні проекти в Харківському регіоні (включаючи $300 млн. на підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012: будівництво аеропорту, стадіону, першого в місті 5* готелю і супутніх об'єктів).

10.07.2017     ← Повернутися

Отримати консультацію