Трактори ХТЗ підкорюють віртуальний світ

Трактори ХТЗ підкорюють віртуальний світ

Трактори марки «ХТЗ» можна зустріти в популярній в своєму сегменті комп'ютерній грі Farming Simulator. Тернопільський комп'ютерний розробник Ярослав Циганко створив цілий ряд доповнень ( «модів») до симулятору, охопивши практично всю лінійку техніки, що випускається «ХТЗ».

«Моя любов до машин почалася з дитинства і виховання мого дідуся. Він мені розповідав про трактори і техніку взагалі. Рішення робити техніку саме марки «ХТЗ» було, напевно, більше патріотичним. Хоча, це можна вважати і любов'ю з першого погляду. Я просто побачив трактор, і він мені сподобався. Це важко пояснити. Мені подобається техніка - я її роблю», - розповів Ярослав.

Автор модів підкреслив, що дана гра, а точніше серія ігор, є найпопулярнішою в сегменті симуляторів сільгосп робіт, і на даний момент є полігоном для демонстрації сільгосптехніки, її основних принципів роботи і можливостей.

«Вже були випадки, коли керівник фермерського господарства, побачивши мод на нашій трансляції, зацікавився агрегатом у реальному житті, і згодом купив його», - зазначив комп'ютерний розробник.

Відповідаючи ж на питання про головне завдання проекту, Ярослав сказав наступне: «Мета мого проекту - популяризація професії механізатора серед молодого покоління і спроба пояснити, що це не тракторист в їх звичному «негативному» розумінні. Також наше завдання - зблизити розробників модів і сільгосптехніки для співпраці і подальшої популяризації аграрного сегменту».

Повне інтерв'ю читайте на офіційній сторінці «ХТЗ» в Facebook

30.05.2019     ← Повернутися

Отримати консультацію